ZORLU PSM: Digital Revolution Web Sitesi

Bir sergi alanı düşleyin. Bu sergi alanı içinde 1970’lerden günümüze gelen teknoloji ve sanatın birleşim kümesinde yer alan heyecan verici her şey var…

Danny Boyle filmi Steve Jobs’ta, Steve Wozniak’ın bütün film boyunca bahsetmekten seyircinin içini şişirdiği Apple 2 da var, Black Eyed Peas’in kurucusu will.i.am’in Japon ses sanatçısı ve müzisyen Yuri Suzuki’yle iş birliği olan kompleks müzik enstrümanı The Pyramidi de var, Paul Franklin ve Tim Webber’ın Inception’da şehirleri katladığı teknoloji de var… Sergi içeriği saymakla bitmeyecek, tam gün ayırmanız gereken bir zenginlikte.

Bu sonsuz sergi içeriğinin içinde kaybolacağınız, farklı atölyelere kayıt yaptırmak için özel tasarladığımız randevu sisteminden tıkır tıkır kayıt yaptırabileceğiniz, mimari çizimlerden oluşan hareketli görselimizle sergi alanını özetlediğimiz, canlı yayınlarla desteklediğimiz, blog tarafında doyurucu yazılarla arkasını sağlam tuttuğumuz web sitemiz, en gurur duyduğumuz klasik işlerimizden. Digital Revolution’da aynı ekip olsun, aynı sanatçılar olsun yine gideriz.